Naše apartmány

Mezonetový apartmán G1 se dvěma ložnicemi a terasou

Prostorný mezonetový apartmán se dvěma ložnicemi a rozkládací pohovkou v obýváku. Plně vybavená kuchyně s keramickou varnou deskou, troubou a myčkou. V obýváku je krb na dřevo a dřevené brikety. Koupelna je vybavena velkou vanou a saunou. Podlahové topení zajistí pohodlí i v těch nejvyšších mrazech.  Pro teplé letní večery je určena venkovní terasa se zahradním nábytkem. Apartmán je určený pro 5 osob a je nekuřácký.


Přízemní apartmán B4 se dvěma ložnicemi a terasou

Prostorný přízemní apartmán se dvěma ložnicemi a rozkládací pohovkou v obýváku. Plně vybavená kuchyně s keramickou varnou deskou, troubou a myčkou. V obýváku je krb na dřevo a dřevené brikety. Koupelna je vybavena velkou vanou a saunou. Podlahové topení zajistí pohodlí i v těch nejvyšších mrazech.  Pro teplé letní večery je určena venkovní terasa se zahradním nábytkem. Apartmán je určený pro 5 osob a je nekuřácký.

 

Apartmán B5 se dvěma ložnicemi a balkonem

Prostorný  apartmán se dvěma ložnicemi a rozkládací pohovkou v obýváku. Plně vybavená kuchyně s keramickou varnou deskou, troubou a myčkou. V obýváku je krb na dřevo a dřevené brikety. Koupelna je vybavena velkou vanou a saunou. Podlahové topení zajistí pohodlí i v těch nejvyšších mrazech.  Pro teplé letní večery je určena balkon se zahradním nábytkem. Apartmán je určený pro 5 osob a je nekuřácký.